Уникален автор. Прочела съм всичките ми творби , всяка една е впечатляваща.
Издател | Сиела |
Брой страници | 248 |
Година на издаване | 2019 |
Корици | меки |
Език | български |
Тегло | 321 грама |
Размери | 21x14 |
ISBN | 9789542829812 |
Баркод | 9789542829812 |
Категории | Романи и повести. Български, Българска проза, Съвременна българска литература, Българска художествена литература, Художествена литература, Книги |
ВСЕКИ ЧОВЕК Е ОТ ПЛЕМЕТО НА СМЪРТТА
Антон Апостолов, изключителен фотограф, чийто гений му е спечелил солидна репутация, тръгва по следа, която търси от месеци. Информацията е за легендарен ръкопис от XVIII век, в който се описва как може да бъде видяно Лицето на Смъртта. Автор е средновековният алхимик Нино Голярди, прекарал петнайсет години в Африка в племето на нилотите. Преди да напусне Африка, Нино създава своя ръкопис – произведение, което накъсва на три части, за да не попадне то никога в ръцете на погрешните хора. Антон чувства, че е по-близо до това да открие и събере всичките три парчета, отколкото някой някога е бил преди него.
Но докъде може да стигне човек в търсене на вечната красота? И какво остава от човека, когато недостижимото бъде достигнато?
Ключови думи: Да събудим коледния дух, Промо -10%
Уникален автор. Прочела съм всичките ми творби , всяка една е впечатляваща.
Една от най-слабите книги, която съм чел последно време.
Невероятна книга, не бива да бъде непрочетена, или започната- недовършена!
Ще бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]
Кристина Казакова, Хеликон - Пловдив