Много ми хареса. Не мога да я сравня с нищо, което съм чела досега. Бътлър звучи уникално, наистина, придава някакво особено благородство на жанра, обогатява го!
| Издател | Колибри |
| Преводач | Владимир Полеганов |
| Брой страници | 256 |
| Година на издаване | 2014 |
| Корици | меки |
| Език | български |
| Тегло | 261 грама |
| Размери | 13x20 |
| ISBN | 9786191502431 |
| Баркод | 9786191502431 |
| Категории | Фантастика, фентъзи. Хорър, Световна проза, Преводна художествена литература, Художествена литература, Книги |
Акин, синът на Лилит Аяпо, прилича на обикновено човешко дете само на пръв поглед. Той е резултат от сливането на хората с извънземните оанкали – търговци на генетична другост, спасили Земята от гибел. Акин няма да задържи човешкия си облик задълго. Предстои му метаморфоза, която не само ще го промени до неузнаваемост, но и ще разкрие лицето на новите деца на Земята. Но не цялото човечество е готово да приеме това лице. В джунглите на променената планета има бунтовници, които правят всичко по силите си, за да запазят жива надеждата си за нормален човешки свят, чист от оанкали. Възможно ли е едно дете хибрид да намери своето място, или всичко е безвъзвратно изгубено?
Много ми хареса. Не мога да я сравня с нищо, което съм чела досега. Бътлър звучи уникално, наистина, придава някакво особено благородство на жанра, обогатява го!
Ще бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]