| Издател | Егмонт |
| Брой страници | 240 |
| Година на издаване | 2016 |
| Корици | меки |
| Език | български |
| Тегло | 332 грама |
| Размери | 13x21 |
| ISBN | 9789542717256 |
| Баркод | 9789542717256 |
| Категории | Туризъм и пътуване, Хоби и свободно време, Книги |
Всеки ден експертите на Нешънъл Джиографик пътуват по света, потапяйки се „зад кулисите” – в сърцето на местната култура, история и бит. Този безценен опит може да бъде ваш с пътеводителя „Прованс и Лазурния бряг” на Нешънъл Джиографик, който съдържа:
ПЛАНИРАНЕ НА ПЪТУВАНЕТО, обстоен преглед на Прованс и Лазурния бряг, който ще ви помогне да организирате посещението си според вашето време и интереси.
ИЗЖИВЯВАНЕ, уникално и с ваше участие, включително откриване на вдъхновение за рисуване, гмуркане сред calanques и традиционна игра на petanque.
ПОДСКАЗАНО, споделени идеи от фотографите, авторите и изследователите на Нешънъл Джиографик, както и от местни експерти за любими интересни места, практически съвети и много други.
ПЕШЕХОДНИ И АВТОМАРШРУТИ с карти с цветни обозначения и описания на забележителностите, сред които разходка из старата част на Арл и старата част на Ница, както и пътешествие из винарския район Кот дьо Прованс.
МАЛКО ПОЗНАТИ МЕСТА , сред които любимата планина на Пол Сезан – Сент Виктоар, населените от монасите Лерински острови и средновековните градчета по хълмовете на планинския Масив де Мор.
НЕ ПРОПУСКАЙТЕ списък във всяка глава, който препраща към подробни описания на горещо препоръчвани от нас забележителности и събития.
ВЕЛИКОЛЕПНИ ЦВЕТНИ СНИМКИ, ИЛЮСТРАЦИИ И КАРТИ за всички забележителности, улесняващи избора и бързата ориентиция.
Ключови думи: Пътеводители National Geographic, Седмица на туризма, Дни на Франция, Вдъхновение за пролет, Пътуваме от вкъщи, Вкусът на виното
Все още няма мнения за тази книга.
Напиши коментарЩе бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]