| Издател | Сиела |
| Преводач | Десислава Недялкова |
| Брой страници | 416 |
| Година на издаване | 2023 |
| Корици | меки |
| Език | български |
| Тегло | 519 грама |
| ISBN | 9789542845096 |
| Баркод | 9789542845096 |
| Категории | Секс, еротика, Книги |
Краят на невинността ти идва с първото влюбване.
Това е проклятието, което връхлита Евърлин Лоусън – нейната първа любов завършва с трагедия. А смъртта сякаш е призрак, който винаги витае около нея.
Къде може да се скрие една жена, която се е превърнала в сянка на самата себе си? В Салем, разбира се – град, обсебен от миналото, чиято готическа атмосфера чудесно подхожда на безрадостното й, бездушно съществуване.
Ала дори Евър, пречупена от тежката си загуба, не може да устои на чара на Доминик. Мистериозен, опасно красив и напълно неотразим, той просто е различен – силен, непоколебим, изпълнен със страст към живота и амбициран да я направи своя.
Ново начало. Това е всичко, което Евър иска. Тя бавно излиза от черупката си, раната в сърцето ? сякаш малко по малко се затваря… когато неочаквано разкритие я разкъсва отново. И този път ще е завинаги.
Има само едно нещо, по-лошо от това да си влюбена в двама мъже.
Единият от тях да те мрази.
Все още няма мнения за тази книга.
Напиши коментарЩе бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]